Bänkskiva Svedbergs DK Dekton Med Hål
fr.7 290 kr
fr.5 832 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

DK Dekton Med Hål
5 832 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva med djup 45 cm till Svedbergs DK tvättställsskåp. Förborrade hål för centrerat, höger, vänster eller dubbelplacerat tvättställ samt hål för blandare. Bänkskivor levereras med 3 mm överhäng. Finns i fler färger. Tillverkat i Dekton.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva med djup 45 cm till Svedbergs DK tvättställsskåp. Förborrade hål för centrerat, höger, vänster eller dubbelplacerat tvättställ samt hål för blandare. Bänkskivor levereras med 3 mm överhäng. Finns i fler färger. Tillverkat i Dekton.
Bänkskivor med bredd 60-100 cm går endast att få centrerad.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga termperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga termperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 130082S |
| Serie | DK |
| Färg | Keon, Sirius |
| Bredd | 800, 1200 mm |
| Djup | 450 mm |
| Yta | Blank |
| Placering Tvättställ | Centrerad, Dubbel, Höger, Vänster |
| Typ | Bänkskiva |
| Passar till | Tvättställskåp Svedbergs DK |
| Material | Dekton |
| Tjocklek | 12 mm |
| Hål för Blandare | Ja, 1-hål till höger, Ja, 1-hål till vänster |



