Bänkskiva Svedbergs Epos DanaeB: 1600, Vänster
12 090 kr
9 672 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
1600 mm
Utförande:
Vänster

Epos Danae
B: 1600, Vänster
9 672 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva Svedbergs Epos Danae är en Dektonskiva med sandfärgad kalkstenskänsla. Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Epos Danae är en Dektonskiva med sandfärgad kalkstenskänsla. Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Bänkskivan kommer med förborrade hål för att passa blandare och ovanpåliggande tvättställ, se skiss för placering av hål.
Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos med bredd 160 cm i vänsterutförande.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga temperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos med bredd 160 cm i vänsterutförande.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga temperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 144160 |
| Serie | Epos |
| Färg | Danae |
| Bredd | 1600 mm |
| Utförande | Vänster |
| Höjd | 12 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | Dekton |
| RSK-nr | 8933261 |
| EAN-nr | 7323100294166 |





