Bänkskiva Svedbergs SkifferB: 1010 mm, Centrerad
3 290 kr
2 632 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
1010 mm
Utförande:
Centrerad

Skiffer
B: 1010 mm, Centrerad
2 632 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Rekommenderas att bäst kombinera med matta finishar och trämönster för exklusivt intryck.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 21011 |
| Serie | Skiffer |
| Bredd | 1010 mm |
| Utförande | Centrerad |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |
| RSK-nr | 8933835 |
| EAN-nr | 7323100360038 |







