Bottenventil Noro Push För BräddavloppKoppar

Push För Bräddavlopp
Koppar

Beskrivning
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa och eventuellt ett milt, miljövänligt rengöringsmedel. Använd inte rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på produkten bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador.
Svagt syrahaltiga medel kan användas för att ta bort kalkfläckar om medlet sköljs bort noggrant direkt efteråt. Lämnas medlet kvar på ytan kan det ge bestående fläckar. Använd inte stålull eller svampar med slipande effekt. Lägg inte varma föremål (t.ex en locktång) mot ytan och undvik vassa föremål som kan repa ytan.
Dokument
Recensioner
Bra produkter nöjd rekommenderar
Fick skicka tillbaka då bilden inte visade ytan tydligt. Den är mer "borstad" än vad bilden visar.
Vet inte vad jag ska skriva. en vanlig bottenventil . Däremot så kan jag skriva att slutkund inte var nöjd( vilket jag förstår) då bottenring är i krom o inte koppar och den syns. Så hur de tänkte där de som är tillverkare för vi fråga i Kina om
Den passade in perfekt!
Toppenbra, passade perfekt till ett tvättställ som är 15 år!
Produkten levererades till belåtenhet.
Snygg och bra konstruktion med att man trycker på bottenventilen för att öppna och stänga Lättmonterad
Snygg, dyr, tålig. Metall.
Kanon och passade fint till de andra nora produkterna
Ser snyggt ut
Fungerar perfekt. Blank och snygg. Ett nöje att använda!
Hel enligt önskemål
Vi har användt den o fungerar alldeles utmärkt.
Så snygg, fräsch och lyxig
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 310014 |
| Serie | Push |
| Färg | Koppar |
| Bredd | 66 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Djup | 66 mm |
| Yta | Borstad |
| Vikt | 0,2 kg |
| Typ | Bottenventil |
| Max Höjd | 93 mm |
| Min Höjd | 73 mm |
| Material | Mässing |
| EAN-nr | 7340032400281 |
