Bottenventil Noro Push Utan BräddavloppKoppar
495 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Koppar

Push Utan Bräddavlopp
Koppar
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bottenventil Noro Push Utan Bräddavlopp för tvättställ är en pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Varumärke
NoroBeskrivning
Bottenventil Noro Push Utan Bräddavlopp för tvättställ är en pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Recensioner
coVerifierad köpare
för 1 månad sedanMycket bra produkt, enkel att installera, fungerar utmärkt, hyfsat pris
Joel WVerifierad köpare
för 6 år sedanAllt jag önskade mig
+ Allt jag önskade mig
Sanela SVerifierad köpare
för 7 år sedanSupersnygg och praktiskt. Bra pris också.
RolandVerifierad köpare
för 7 år sedanBra ventil ! Rörkrökare nöjd !
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 310015 |
| Serie | Push |
| Färg | Koppar |
| Bredd | 62 mm |
| Höjd | 96 mm |
| Djup | 62 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Typ | Bottenventil |
| Material | Mässing |
| EAN-nr | 7340032400298 |
