Gångledssats IDO Trevi/Aniara
155 kr
Se priset!

Trevi/Aniara
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IDOBeskrivning
Gångledssats som passar till toalettsits Trevi och Aniara från IDO.
Recensioner
Gunnar SVerifierad köpare
för 4 månader sedanPassade perfekt på vår gamla IDO-toastol! 🙂👌. Snabb leverans!
+ Passform
+ Pris
Magnus NVerifierad köpare
för 1 år sedanBäst pris och snabb frakt. Passade perfekt
Roger EVerifierad köpare
för 1 år sedanPassar precis på toa
JanVerifierad köpare
för 1 år sedanPassade perfekt så helnöjd
Jan-Åke AVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis dem jag behöver bra service
Krister WVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans, det passade perfekt.
AdelVerifierad köpare
för 2 år sedanJag är nöjd tack är fins 👍👍👍😊
Carin WVerifierad köpare
för 2 år sedanPassar perfekt till vår toalett
AndersVerifierad köpare
för 2 år sedanBättre sprintar än original. Sitsen blev stabilare.
Nadia Verifierad köpare
för 4 år sedanFungerar som förväntat. Jag är nöjd!
Åsa NVerifierad köpare
för 5 år sedanBra passform och snabb leverans. Mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | Z6405500001 |
| Serie | Trevi |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 2 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Produkttyp | Gångledssats |
| Material | Plast/metall |
| Toalettlock | Ja, Mjuksits |
| Längd | 150 mm |
| RSK-nr | 7925856 |
| EAN-nr | 6416129362891 |

