Handtag Gustavsberg H9cc 256 mm, Natur EK
Rek. pris 290 kr
225 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Natur Ek
CC-mått:
256 mm

H9
cc 256 mm, Natur EK
225 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg H9 är ett snyggt handtag i äkta solid ek. Handtaget finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199H9OK256 |
| Serie | H9 |
| Färg | Natur Ek |
| CC-mått | 256 mm |
| Bredd | 284 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Djup | 28 mm |
| Typ | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917732 |
| EAN-nr | 4065467172246 |

