Handtag Vedum Konvalj 160 ccSvart
155 kr
124 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Svart

Konvalj 160 cc
Svart
124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Konvalj har en Modern design och ett cc-mått på 160 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31010 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Bredd | 171 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 6 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936070868 |

