Handtag Vedum Krasse 128 ccKrom
199 kr
Vald variant
Färg:
Krom

Krasse 128 cc
Krom
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Krasse har en klassisk design och ett cc-mått på 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31311 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 147 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 21 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936077096 |

