Handtag Vedum Malva 128 ccMässing
73 kr
58 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Mässing

Malva 128 cc
Mässing
58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Vedum Malva är ett modernt handtag med mjuka och följsamma former, med ett cc-mått på 128 mm.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Malva är ett modernt handtag med mjuka och följsamma former, med ett cc-mått på 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31318 |
| Färg | Mässing |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 136 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Djup | 12 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936077164 |
