Handtag Westerbergs JordBorstad Svart, 160 cc
283 kr
198 krSpara 30 %Kampanjtom 30/5
Vald variant
Färg:
Borstad Svart
CC-mått:
160 mm

Jord
Borstad Svart, 160 cc
198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Westerbergs handtag jord är designad och framtagen för att passa tillsammans med möbelserien Jord. Finns i flera färger, välj mellan två längder. CC-mått 32 eller 160 mm.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Westerbergs handtag jord är designad och framtagen för att passa tillsammans med möbelserien Jord. Finns i flera färger, välj mellan två längder. CC-mått 32 eller 160 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20073173 |
| Serie | Jord |
| Färg | Borstad Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Djup | 25 mm |
| Typ | Handtag |
| RSK-nr | 8917628 |
| EAN-nr | 7333231000567 |
