Krönlist Björbo Badrum Mejda för SpegelskåpStålblå, 600 mm
2 070 kr
1 656 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Stålblå
Bredd:
600 mm

Mejda för Spegelskåp
Stålblå, 600 mm
1 656 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Krönlist Mejda för Spegelskåp från Björbo Badrum är en elegant krönlist till spegelskåp med LED-belysning i serien Mejda från Björbo Badrum. Krönlisten ger ytterligare estetiskt värde till badrummet.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Krönlist Mejda för Spegelskåp från Björbo Badrum är en elegant krönlist till spegelskåp med LED-belysning i serien Mejda från Björbo Badrum. Krönlisten ger ytterligare estetiskt värde till badrummet.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Art.Nr. | MTSS68 |
| Serie | Mejda |
| Färg | Stålblå |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 125 mm |
| Yta | Matt |
| Typ | Krönlist |
| Montering | Skruvas |
| Material | MDF |
