Lådindelare Scandtap D3
1 175 kr
930 krSpara 21 %Kampanj41 tim kvar!

D3
930 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lådindelare Scandtap D3 är en bred lådavdelare i Solid Surface. Rymmer exempelvis hårborstar, hårtork och större detaljer. Passar i badrumsinredningen Scandtap Solid S600, Solid S800, Solid S1000 och Solid S1400.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Lådindelare Scandtap D3 är en bred lådavdelare i Solid Surface. Rymmer exempelvis hårborstar, hårtork och större detaljer. Passar i badrumsinredningen Scandtap Solid S600, Solid S800, Solid S1000 och Solid S1400.
Underhåll
Rengör lådavdelaren med lite tvål och en fuktig trasa, skölj av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. För polering av mindre repor och missfärgningar i ytor, använd med fördel slipsvamp Solid surface polishing pad, finns som tillval.
Rengör lådavdelaren med lite tvål och en fuktig trasa, skölj av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. För polering av mindre repor och missfärgningar i ytor, använd med fördel slipsvamp Solid surface polishing pad, finns som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 46263 |
| Serie | Solid |
| Färg | Vit |
| Bredd | 97,5 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Djup | 326 mm |
| Produkttyp | Lådindelare |
| Material | Solid Surface |
| RSK-nr | 8663917 |
| EAN-nr | 7350086955859 |
