Lådmatta Ifö Elegant Antiglid802x250 mm, Kompakt
Rek. pris 371 kr
259 kr
247 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
802 mm
Djup:
250 mm

Elegant Antiglid
802x250 mm, Kompakt
247 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Lådmatta Ifö Elegant Antiglid är en inredningsmatta för lådor i tvättbar, grå ylletextil. Mattan kan kombineras med Ifö Elegant underskåp för tvättställ, med två lådor, kompakt, Ifö Elegant underskåp för tvättställ, med två lådor och Ifö Elegant underskåp för tvättställ, med fyra lådor.
Varumärke
IföBeskrivning
Lådmatta Ifö Elegant Antiglid är en inredningsmatta för lådor i tvättbar, grå ylletextil. Mattan kan kombineras med Ifö Elegant underskåp för tvättställ, med två lådor, kompakt, Ifö Elegant underskåp för tvättställ, med två lådor och Ifö Elegant underskåp för tvättställ, med fyra lådor.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.487.29.1 |
| Serie | Elegant |
| Färg | Grå |
| Bredd | 802 mm |
| Djup | 250 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Typ | Antiglidmatta |
| RSK-nr | 8865835 |
| EAN-nr | 4025410608871 |





