Lampa Noro Flex LED Svart500 mm
Rek. pris 795 kr
689 kr
595 krSpara 14 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Bredd:
500 mm

Flex LED Svart
500 mm
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa Noro Flex LED Svart är en smart LED-lampa anpassad för badrum. Passar bra till Noro Flex spegel och spegelskåp. Lampan ger ett behagligt varmvitt ljus, 3000K.
Varumärke
NoroBeskrivning
Lampa Noro Flex LED Svart är en smart LED-lampa anpassad för badrum. Passar bra till Noro Flex spegel och spegelskåp. Lampan ger ett behagligt varmvitt ljus, 3000K.
Dokument
Recensioner
PetriVerifierad köpare
för 1 år sedanRiktigt bra belysning, smidigt att installera.
Cecilia EVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg fyller sin funktion
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 321001 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Djup | 120 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Badrumslampa |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Effekt | 7 W |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8934714 |
| EAN-nr | 7330027119304 |

