Passbit Svedbergs till Väggskåp Tvätt & TorkBrun Ask
890 kr
Vald variant
Färg:
Brun Ask

till Väggskåp Tvätt & Tork
Brun Ask
890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 712872 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 16 mm |
| Typ | Passbit |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8919052 |
| EAN-nr | 7323100339362 |



