Passbit Svedbergs till Väggskåp Tvätt & TorkPur Ek
890 kr
Vald variant
Färg:
Pur Ek

till Väggskåp Tvätt & Tork
Pur Ek
890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 712867 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Pur Ek |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 16 mm |
| Typ | Passbit |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8919047 |
| EAN-nr | 7323100339317 |



