Passbit Svedbergs till Väggskåp Tvätt & TorkVit
770 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

till Väggskåp Tvätt & Tork
Vit
770 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 712911 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Vit |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 16 mm |
| Typ | Passbit |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8759684 |
| EAN-nr | 7323100053930 |



