Spegelhållare Alterna Knox 4-packPolerat Stål
Rek. pris 459 kr/frp
390 kr/frp
Vald variant
Färg:
Polerat Stål

Knox 4-pack
Polerat Stål
390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelhållare Alterna Knox 4-pack är spegelhållare tillverkade i rostfritt stål. Passar upp till 4 mm tjockt glas. 4 st/förp. Diameter Ø22 mm.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelhållare Alterna Knox 4-pack är spegelhållare tillverkade i rostfritt stål. Passar upp till 4 mm tjockt glas. 4 st/förp. Diameter Ø22 mm.
OBS! Bilden visar i matt utförande.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8740045 |
| Serie | Knox |
| Färg | Polerat Stål |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Yta | Blank |
| Diameter | 22 mm |
| Typ | Spegelhållare |
| Material | Rostfritt Stål |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 8740045 |
| EAN-nr | 7332508002341 |

