Utdragslåda Svedbergs till HögskåpB: 312 mm, Vit
Rek. pris 3 490 kr
2 618 kr
2 548 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
312 mm

till Högskåp
B: 312 mm, Vit
2 548 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utdragslåda Svedbergs till Högskåp är ett 2-pack lådor som finns att välja mellan 35 och 50 cm bredd för att passa till Svedbergs högskåp (Ej till vitrindörr). För att dressa upp sitt högskåp kan man lägga till dessa 2 lådor. Fronten finns att välja mellan olika färger för att kunna matcha stommen på ditt högskåp.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Utdragslåda Svedbergs till Högskåp är ett 2-pack lådor som finns att välja mellan 35 och 50 cm bredd för att passa till Svedbergs högskåp (Ej till vitrindörr). För att dressa upp sitt högskåp kan man lägga till dessa 2 lådor. Fronten finns att välja mellan olika färger för att kunna matcha stommen på ditt högskåp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 74351 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 312 mm |
| Höjd | 136 mm |
| Djup | 298 mm |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 4 kg |
| Produkttyp | Utdragslåda |
| Fungerar till | Högskåp med bredd 35 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8865810 |
| EAN-nr | 7323100288929 |




