Tvättställskåp Bathlife Fröjd Mattsvart
Rek. pris 5 799 kr
fr.5 499 kr
fr.2 749 krFrån 48 %Kampanjtom 31/5
Välj variant

Fröjd Mattsvart
2 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställskåp Fröjd Mattsvart från Bathlife ger en stilren känsla med sin mattsvarta yta och släta fronter och är tillverkat av MDF. Det medföljande handfatet är gjort av vitt porslin och handtagen som ingår är i matchande svart färg. Serien Fröjd har en smidig design som gör att den passar in i de flesta badrum. Lådorna är mjukstängande. Blandare ingår ej. Tvättställsskåpet passar utmärkt i mindre som i större badrum. Möbeln kommer färdigmonterad.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställskåp Fröjd Mattsvart från Bathlife ger en stilren känsla med sin mattsvarta yta och släta fronter och är tillverkat av MDF. Det medföljande handfatet är gjort av vitt porslin och handtagen som ingår är i matchande svart färg. Serien Fröjd har en smidig design som gör att den passar in i de flesta badrum. Lådorna är mjukstängande. Blandare ingår ej. Tvättställsskåpet passar utmärkt i mindre som i större badrum. Möbeln kommer färdigmonterad.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
AnnelieVerifierad köpare
för 1 år sedanDu mig kvalitet, färg lossnar lätt
Mikael JVerifierad köpare
för 5 år sedanBra till ett rimligt pris. Något grunda lådor.
Håkan BVerifierad köpare
för 5 år sedanSnyggt svart skåp som passade i vår lilla toalett. Däremot så var packningarna för bottenventilen som följde med i någon form av silikon? värdelösa och läckte. Har nu köpt andra i bättre material och hoppas de håller tätt. 5 stjärnor för skåpet och 1 för denna värdelösa detalj.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Serie | Fröjd |
| Färg | Matt Svart |
| Bredd | 520, 620 mm |
| Höjd | 500, 600 mm |
| Djup | 400, 470 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Material | Mdf |
| Mjukstängande | Ja |
