Tvättställsskåp Alterna Ella Aqua med Ariella TvättställBxHxD: 605x415x390 mm, Ljusgrå, Tvättställ: Mineralkomposit
7 199 kr
6 119 krSpara 15 %Kampanj18 tim kvar!
Vald variant
Storlek:
605x415x390 mm
Färg:
Ljusgrå
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ella Aqua med Ariella Tvättställ
BxHxD: 605x415x390 mm, Ljusgrå, Tvättställ: Mineralkomposit
6 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställskåp Alterna Ella Aqua med Ariella Tvättställ är helt vattentålig, tillverkad i termoplast, med mjukstängande låda samt handtag. Den mjukstängande lådan har gott om plats för förvaring och öppnas enkelt med medföljande handtag i metall.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställskåp Alterna Ella Aqua med Ariella Tvättställ är helt vattentålig, tillverkad i termoplast, med mjukstängande låda samt handtag. Den mjukstängande lådan har gott om plats för förvaring och öppnas enkelt med medföljande handtag i metall.
Kommoden, som är återvinningsbar, levereras färdigmonterad tillsammans med tvättstället. Blandare och vattenlås beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8912528 |
| Storlek | 605x415x390 mm |
| Serie | Ella Aqua |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 605 mm |
| Höjd | 415 mm |
| Djup | 390 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Mineralkomposit |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Ytbehandling | Matt |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Termoplast |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 1 |
| RSK-nr | 8912528 |
