Tvättställsskåp Alterna Isella Aqua Wave med Ariella Tvättställ Mineralkomposit
fr.9 749 kr
fr.8 287 krSpara 15 %Kampanj14 tim kvar!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Isella Aqua Wave med Ariella Tvättställ Mineralkomposit
8 287 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alterna Isella Aqua Wave Underskåp med Ariella tvättställ är ett möbelpaket i mineralkomposit. Underskåpen är helt vattentåliga, är tillverkade i termoplast och har två mjukstängande lådor med ett mjukt vågmönster.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Isella Aqua Wave Underskåp med Ariella tvättställ är ett möbelpaket i mineralkomposit. Underskåpen är helt vattentåliga, är tillverkade i termoplast och har två mjukstängande lådor med ett mjukt vågmönster.
Lådorna pryds av handtagslister som finns i matt vit, mattsvart, borstad aluminium och borstad mässing, och som ingår i möbelpaketet.
Underskåpen levereras färdigmonterade. Välj mellan olika storlekar och färger.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Underskåpen levereras färdigmonterade. Välj mellan olika storlekar och färger.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8912490A |
| Storlek | 605x605x390, 605x605x460 mm |
| Serie | Isella Aqua Wave |
| Färg | Matt Vit, Petroleumblå |
| Bredd | 605 mm |
| Höjd | 605 mm |
| Djup | 390, 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Mineralkomposit |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Aluminium, Mattsvart, Mattvit, Mässing |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
| Material | Termoplast |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 2 |
