Tvättställsskåp Alterna Isella Aqua Wave med Ariella Tvättställ MineralkompositBxHxD: 605x605x390 mm, Matt Vit, Tvättställ: Mineralkomposit, Handtag: Mattsvart
9 749 kr
Vald variant
Storlek:
605x605x390 mm
Färg:
Matt Vit
Handtag:
Mattsvart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Isella Aqua Wave med Ariella Tvättställ Mineralkomposit
BxHxD: 605x605x390 mm, Matt Vit, Tvättställ: Mineralkomposit, Handtag: Mattsvart
9 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Alterna Isella Aqua Wave Underskåp med Ariella tvättställ är ett möbelpaket i mineralkomposit. Underskåpen är helt vattentåliga, är tillverkade i termoplast och har två mjukstängande lådor med ett mjukt vågmönster.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Isella Aqua Wave Underskåp med Ariella tvättställ är ett möbelpaket i mineralkomposit. Underskåpen är helt vattentåliga, är tillverkade i termoplast och har två mjukstängande lådor med ett mjukt vågmönster.
Lådorna pryds av handtagslister som finns i matt vit, mattsvart, borstad aluminium och borstad mässing, och som ingår i möbelpaketet.
Underskåpen levereras färdigmonterade. Välj mellan olika storlekar och färger.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Underskåpen levereras färdigmonterade. Välj mellan olika storlekar och färger.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8912504 |
| Storlek | 605x605x390 mm |
| Serie | Isella Aqua Wave |
| Färg | Matt Vit |
| Bredd | 605 mm |
| Höjd | 605 mm |
| Djup | 390 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Mineralkomposit |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Mattsvart |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
| Material | Termoplast |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 2 |
| RSK-nr | 8912504 |

