Tvättställsskåp Ballingslöv KO80 Bright
fr.9 028 kr
Välj variant

KO80 Bright
9 028 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Ballingslöv KO80 Bright är ett stilrent tvättställsskåp med en välplanerad låda samt en öppen hylla nedtill.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställsskåp Ballingslöv KO80 Bright är ett stilrent tvättställsskåp med en välplanerad låda samt en öppen hylla nedtill.
OBS! Tvättställ, tvättställsblandare och handtag ingår ej.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Serie | Bright |
| Färg | Gröngrå, Lindblomsgrön, Mörkgrå, Ostronbeige, Peppargrå, Pärlgrå, Svart Ek, Varmgrå, Vit, Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 794 mm |
| Utförande | Slät |
| Höjd | 480 mm |
| Djup | 430 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | MDF |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Toppskiva | Nej |
| Vattenlås | Nej |
