Tvättställsskåp Bathlife Lättsam Natur
fr.9 299 kr
Välj variant

Lättsam Natur
9 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställskåp Bathlife Lättsam passar i alla badrum tack vare sin stilrena skandinaviska design. Tvättställsskåpen har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. För bekvämlighet är möbeln utrustad med mjukstängande lådor.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställskåp Bathlife Lättsam passar i alla badrum tack vare sin stilrena skandinaviska design. Tvättställsskåpen har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. För bekvämlighet är möbeln utrustad med mjukstängande lådor.
Översta lådan har exklusiva lådavdelare.Tvättställsskåpet har lådbelysning som drivs med AAA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V).
Tvättställskåp Lättsam finns i flera bredder. Möbeln levereras färdigmonterad och med bottenventil. Färg på bottenventil och överfyllnadsring är anpassad efter möbelns utförande - kromad till vit möbel, svart till svart möbel och mässingsfärgad till ekmöbel.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Tvättställskåp Lättsam finns i flera bredder. Möbeln levereras färdigmonterad och med bottenventil. Färg på bottenventil och överfyllnadsring är anpassad efter möbelns utförande - kromad till vit möbel, svart till svart möbel och mässingsfärgad till ekmöbel.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | LTS 080 S2V MMML MEB |
| Serie | Lättsam |
| Färg | Ek |
| Bredd | 600, 800, 1000 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Halvmatt |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Ja |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | MDF |
| Låda | Ja |
| Mjukstängande | Ja |
