Tvättställsskåp Hafa Sun utan TvättställBredd: 800 mm, Vit
7 650 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
800 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Sun utan Tvättställ
Bredd: 800 mm, Vit
7 650 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-01
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Hafa Sun utan Tvättställ är ett tvättställsskåp som levereras utan handfat. Skåpet har mjukstängande lådor med integrerade handtag, med insida i elegant antracit eller vitt beroende av färg på möbeln, lådmattor och lådinredning av bambu. Lådorna har fullutdrag som gör innehållet lättåtkomligt.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsskåp Hafa Sun utan Tvättställ är ett tvättställsskåp som levereras utan handfat. Skåpet har mjukstängande lådor med integrerade handtag, med insida i elegant antracit eller vitt beroende av färg på möbeln, lådmattor och lådinredning av bambu. Lådorna har fullutdrag som gör innehållet lättåtkomligt.
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Hafas möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Hafas möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Hafas möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Hafas möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1390105 |
| Serie | Sun |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 535 mm |
| Djup | 453 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Integrerat |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Låda | Ja |
| Garanti | 25 år |
| Material | MDF |
| Mjukstängande | Ja |
| RSK-nr | 8907480 |
| EAN-nr | 7330027109329 |

