Tvättställsskåp Ifö Spira375 mm
Rek. pris 2 844 kr
2 159 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
375 mm

Spira
375 mm
2 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IföBeskrivning
Tvättställsskåp Ifö Spira är ett underskåp i vitt för det mindre badrummet eller för gästtoaletten.
Ett färdigmonterat underskåp med ett flyttbart hyllplan med handtag (178 mm) i mattkrom och mjukstängande vändbar dörr. På höger sida finns en utfällbar krok/hängare.
Tvättställ säljs separat.
Tvättställ säljs separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 42770 |
| Serie | Spira |
| Färg | Vit |
| Bredd | 375 mm |
| Höjd | 625 mm |
| Djup | 215 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 10 kg |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8845394 |
| EAN-nr | 7391515443301 |

