Tvättställsskåp Vedum Free 600 Compact med 2 LuckorAlice Betonggrå, utan Eluttag
9 035 kr
Vald variant
Färg:
Betonggrå
Utförande:
Alice
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Free 600 Compact med 2 Luckor
Alice Betonggrå, utan Eluttag
9 035 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Vedum Free Compact är ett stilrent badrumsskåp i modern design med två luckor och en flyttbar hylla. Serien Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställsskåp Vedum Free Compact är ett stilrent badrumsskåp i modern design med två luckor och en flyttbar hylla. Serien Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet.
Komplettera ditt tvättställsskåp med Tvättställ, handtag och blandare.
Tvättställsskåpet levereras färdigmonterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag (handtag ingår inte). För att få en stark och säker upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Tvättställsskåpet levereras färdigmonterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag (handtag ingår inte). För att få en stark och säker upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 510509699 |
| Serie | Free |
| Färg | Betonggrå |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Alice |
| Höjd | 578 mm |
| Djup | 380 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7332936074019 |

