Badrumsmatta Kleine Wolke Funky Rund Ø80 cm
Rek. pris 1 148 kr
737 kr
689 krSänkt pris!

Funky Rund Ø80 cm
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsmatta Funky från Kleine Wolke i 100% polyakryl är utrustad med en undersida med halkskydd och är anpassad för golvvärme, vilket gör den till en idealisk badrumsmatta. För att underhålla din badrumsmatta rekommenderas tvätt i maskin vid 40 grader.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Funky från Kleine Wolke i 100% polyakryl är utrustad med en undersida med halkskydd och är anpassad för golvvärme, vilket gör den till en idealisk badrumsmatta. För att underhålla din badrumsmatta rekommenderas tvätt i maskin vid 40 grader.
Den är torktumlervänlig och bör tvättas med kulörtvättmedel, detta gäller även för vita badrumsmattor.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 2867148518 |
| Färg | Multifärgad |
| Material | 100% Akryl |
| Serie | Funky |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Längd | 0 cm |
| Mått | 80x0 cm |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 4004321388515 |

