Badrumsmatta Kleine Wolke Marco
fr.519 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Marco
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta från Kleine Wolke i 100% akryl.
Instruktioner
Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Färg | Beige, Grå, Grön, Mörkgrå, Röd, Vit |
| Material | 100% Polyester |
| Serie | Marco |
| Typ | Badrumsmatta |
| Längd | 60, 90 cm |
| Bredd | 50, 60 cm |
| Längd | 600, 900 mm |
| Storlek | 50x60, 60x90 cm |
| Bredd | 500, 600 mm |


