Badrumsmatta Kleine Wolke NicoMått: 50x60, Färg: Grön
Rek. pris 385 kr
271 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grön
Längd:
600 mm

Nico
Mått: 50x60, Färg: Grön
271 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Nico ingår i Kleine Wolkes Eco Care-sortiment. Mattan är tillverkad i garn av återvunnen polyester. Den har halkskyddad baksida och tål golvvärme.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Nico ingår i Kleine Wolkes Eco Care-sortiment. Mattan är tillverkad i garn av återvunnen polyester. Den har halkskyddad baksida och tål golvvärme.
Välj mellan olika färger och storlekar.
Tvättråd
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Kan torktumlas på låg temperatur.
Tvättråd
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Kan torktumlas på låg temperatur.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 9202685433 |
| Färg | Grön |
| Längd | 600 mm |
| Mått | 50x60 cm |
| Vikt | 0,44 kg |
| Material | Polyester |
| Serie | Nico |
| Typ | Badrumsmatta |
| Bredd | 500 cm |
| EAN-nr | 4004478357075 |


