Badrumsmatta Kleine Wolke RelaxTurkos, 80x50 cm
Rek. pris 1 267 kr
1 099 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Turkos
Mått (cm):
80x50
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 30mm
Lugghöjd: 30mm
Recensioner
CarinaVerifierad köpare
för 1 månad sedanSnygg och mjuk ,lyxig
+ flott
- Finns ej
Charlotta KVerifierad köpare
för 4 månader sedanUnderbar tjock kvalitet! Har haft en rund o samma märke i 20 år som fortfarande är lika fin.
+ Tjock o mjuk matta
Irene AVerifierad köpare
för 2 år sedanGillar blått och passar perfekt där den nu huserar. Snabb leverans Tack
DagVerifierad köpare
för 4 år sedanKöpte denna till toalettrummet eftersom vi sedan länge har en likadan i badrummet och vet att den är mycket bra.
Jim OVerifierad köpare
för 6 år sedanHärligt mjuk och tjock badrumsmatta. Håller i många, många år. Dock får den inte tvättas för varmt. Absolut inte 90 grader.
JB EastVerifierad köpare
för 7 år sedanLite dyr badrumsmatta men värd varenda krona. Mjuk och tjock och håller passformen väldugt bra.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5405672207 |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 30 mm |
| Material | Akryl |
| Längd | 80 cm |
| Form | Rektangulär |
| Bredd | 50 cm |
| Serie | Relax |
| Mönster | Enfärgad |
| Färg | Turkos |
| Mått | 80x50 cm |
| EAN-nr | 4004478135741 |

