Badrumsmatta Kleine Wolke RelaxSvart, 120x70 cm
Rek. pris 2 070 kr
1 328 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
120 cm

Relax
Svart, 120x70 cm
1 328 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Välj mellan olika färger och storlekar.
Tvättråd
Tvättas i 40 grader på skontvättprogram med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor!
Tvättråd
Tvättas i 40 grader på skontvättprogram med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor!
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5405926225 |
| Mönster | Enfärgad |
| Färg | Svart |
| Längd | 120 cm |
| Mått | 120x70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Akryl |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Relax |
| Tjocklek | 30 mm |
| EAN-nr | 4004478077669 |

