Badrumsmatta Kleine Wolke Wave
fr.382 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Wave
382 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Wave från Kleine Wolke i 100% polyacryl har halkskyddad baksida och tål golvvärme. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda PVC-golv p.g.a. risk för missfärgning. Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Wave från Kleine Wolke i 100% polyacryl har halkskyddad baksida och tål golvvärme. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda PVC-golv p.g.a. risk för missfärgning. Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Tvätta din matta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor.
Recensioner
Carin ÖVerifierad köpare
för 5 år sedanjag är mycket nöjd med köpet
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Typ | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 23 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Wave |
| Mönster | Mönstrad |
| Färg | Rubinröd |
| Form | Rektangulär |
| Bredd | 55, 60 cm |
| Längd | 65, 90 cm |
| Mått | 65x55, 90x60 cm |
