Frotté Borganäs of Sweden Stripe 30x50 cmLjung
49 kr
Vald variant
Färg:
Ljung

Stripe 30x50 cm
Ljung
49 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Kraftig randvävd frotté från Borganäs of Sweden. Finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Art.Nr. | 1161145 |
| Certifiering | OEKO-TEX, Certifikatnr: 12.HBD.05234 |
| Färg | Ljung |
| Längd | 50 cm |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 30 cm |
| Material | 100% bomull |
| Serie | Stripe |
| EAN-nr | 7340153303935 |


