Badrumspall Smedbo Outline
Rek. pris 4 770 kr
4 051 kr
3 816 krSänkt pris!Spara 235 kr

Outline
3 816 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Badrumspall i aluminium/mörkgrå färg med en höjd på 480 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK416 |
| Färg | Grå |
| Material | aluminium/polypropylen |
| Djup | 370 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Längd | 366 mm |
| EAN-nr | 7391447085334 |


