Pall Spirella Viva WellVit
Rek. pris 810 kr
590 kr
541 krSänkt pris!

Viva Well
Vit
541 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Spirella Viva Well är en pall som finns i vitt eller svart.
Max 130 kg.
Recensioner
Monica JVerifierad köpare
för 4 år sedanEn stadig och rejäl pall. Mycket nöjd!
+ Stadig
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.30027 |
| Bredd | 380 mm |
| Längd | 520 mm |
| Serie | Viva Well |
| Höjd | 470 mm |
| Färg | Vit |
| Montering | Fristående |
| EAN-nr | 7610583300270 |

