Doftpinnar Blomus Fraga Refill Set
fr.219 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Fraga Refill Set
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Doftpinnar Blomus Fraga Refill Set är en underbar kollektion av nya dofter för hemmet. Refillsetet består av en återvunnen glasflaska med 100 ml doftolja och 5 st vasspinnar.
Varumärke
blomusBeskrivning
Doftpinnar Blomus Fraga Refill Set är en underbar kollektion av nya dofter för hemmet. Refillsetet består av en återvunnen glasflaska med 100 ml doftolja och 5 st vasspinnar.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 69219B |
| Färg | Svart |
| Serie | Fraga |
| Typ | Doftpinnar |
| Volym | 100 ml |
| Material | Återvunnen PET-plast |
| Doft | Fig, French Cotton, Kyoto Yume, Rose & White Musk, Sandalwood Myrrh |
| Höjd | 260 mm |
| Bredd | 45 mm |
