Doftpinnar Blomus Fraga SetFrench Cotton
599 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Fraga Set
French Cotton
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Doftpinnar Blomus Fraga Set är en underbar kollektion av nya lyxiga dofter för hemmet i återanvändbara flaskor. Intensiteten på doften justerar du genom att minska eller öka antalet vasspinnar. Set bestående av en glasflaska, ett hölje i betong att täcka flaskan med, 100 ml doftolja och 5 vasspinnar.
Varumärke
blomusBeskrivning
Doftpinnar Blomus Fraga Set är en underbar kollektion av nya lyxiga dofter för hemmet i återanvändbara flaskor. Intensiteten på doften justerar du genom att minska eller öka antalet vasspinnar. Set bestående av en glasflaska, ett hölje i betong att täcka flaskan med, 100 ml doftolja och 5 vasspinnar.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 69218 |
| Material | Betong/Glas |
| Bredd | 90 mm |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Färg | Vit |
| Doft | French Cotton |
| Typ | Doftpinnar |
| Serie | Fraga |
| Volym | 100 ml |
| EAN-nr | 4008832779817 |
