Duschskrapa Beslag Design Base med Hållare
379 kr
245 krSpara 35 %Kampanj

Base med Hållare
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med sin stilfulla och nätta design förbättrar duschskrapan inte bara utseendet på badrummet, utan håller även dina duschväggar rena och fläckfria. Hållaren, utrustad med en självhäftande baksida, gör installationen enkel och skonsam mot dina väggar – inget behov av att borra hål. Den praktiska hållaren ser till att du inte behöver ha duschskrapan på golvet, vilket ger en mer hygienisk och organiserad förvaring.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sin stilfulla och nätta design förbättrar duschskrapan inte bara utseendet på badrummet, utan håller även dina duschväggar rena och fläckfria. Hållaren, utrustad med en självhäftande baksida, gör installationen enkel och skonsam mot dina väggar – inget behov av att borra hål. Den praktiska hållaren ser till att du inte behöver ha duschskrapan på golvet, vilket ger en mer hygienisk och organiserad förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 606055-41 |
| Färg | Mattsvart |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 225 mm |
| Längd | 260 mm |
| Material | rostfritt stål (ASTM201)/silik |
| Serie | Base |
| Typ | Duschskrapa |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180028622 |
