Handdukshängare Duschbyggarna Brass med Dubbla Svängbara Armar
1 660 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukshängare Duschbyggarna Gold med Dubbla svängbara armar är en modern handduksstång. Den har en mässing-yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukshängare Duschbyggarna Gold med Dubbla svängbara armar är en modern handduksstång. Den har en mässing-yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1912 |
| Produkttyp | Handdukshängare |
| Material | Mässing |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Brass |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 445 mm |
| Färg | Mässing |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769541 |
