Handdukshängare Grohe Essentials Cube med hylla
Rek. pris 4 528 kr
fr.2 379 kr
Se priset!
Välj variant

Essentials Cube med hylla
2 379 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukshängare Grohe Essentials Cube med hylla är en elegant och smart lösning för ditt badrum. Den är tillverkad. Handdukshängaren är 600 mm bred (funktionell längd 558 mm) och har en kubisk form med rena linjer, vilket gör den idealisk för minimalistiska badrum. Det horisontella övre räcket passar perfekt för att förvara vikta handdukar medan en annan handduk torkar på det nedre.
Varumärke
GroheBeskrivning
Handdukshängare Grohe Essentials Cube med hylla är en elegant och smart lösning för ditt badrum. Den är tillverkad. Handdukshängaren är 600 mm bred (funktionell längd 558 mm) och har en kubisk form med rena linjer, vilket gör den idealisk för minimalistiska badrum. Det horisontella övre räcket passar perfekt för att förvara vikta handdukar medan en annan handduk torkar på det nedre.
Övrigt
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Handdukshängarens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna handdukshängare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och funktionalitet i sitt badrum.
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Handdukshängarens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna handdukshängare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och funktionalitet i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 122 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Essentials Cube |
| Produkttyp | Handdukshängare |
| Bredd | 600 mm |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Krom, Rostfritt Stål |


