Handduksstång Bemeta Neo Borstad
fr.749 kr
Välj variant

Neo Borstad
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Bemeta Neo i borstat rostfritt stål. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Neo i borstat rostfritt stål. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Recensioner
David AVerifierad köpare
för 1 år sedanSom utlovat i shoppen.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104204015B |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Borstat Stål |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Bredd | 505, 655 mm |
