Handduksstång Duschbyggarna Angle med Två Armar
590 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Angle med Två Armar från Duschbyggarna är en stilren handdukshängare med två svängbara armar. Handdukshängaren skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Angle med Två Armar från Duschbyggarna är en stilren handdukshängare med två svängbara armar. Handdukshängaren skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1610 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Bredd | 50 mm |
| Serie | Angle |
| Höjd | 53 mm |
| Djup | 475 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138722782 |
