Handduksstång Duschbyggarna Classic Retro DubbelKrom
1 940 kr
1 455 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom

Classic Retro Dubbel
Krom
1 455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Classic Retro Dubbel från Duschbyggarna är en stilren, dubbel handduksstång i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Classic Retro Dubbel från Duschbyggarna är en stilren, dubbel handduksstång i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1314 |
| Yta | Högblank |
| Färg | Krom |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Bredd | 665 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Mässing |
| Serie | Classic |
| Typ | Handduksstång |
| EAN-nr | 7340138723550 |
