Handduksstång Duschbyggarna Soft Dubbel
960 kr

Soft Dubbel
960 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Soft Dubbel från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med två stänger. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Soft Dubbel från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med två stänger. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Recensioner
Ellinor KVerifierad köpare
för 2 månader sedanPraktisk och nätt
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1513 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Bredd | 655 mm |
| Serie | Soft |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138722959 |
