Handduksstång Habo Laverna Dubbel
679 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Laverna Dubbel från Habo är en dubbel handduksstång av rostfritt stål med dold fastsättning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handduksstång Laverna Dubbel från Habo är en dubbel handduksstång av rostfritt stål med dold fastsättning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16436 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Laverna |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7317900164361 |

