Handduksstång Habo Minerva Dubbel
557 kr
362 krSpara 35 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Minerva Dubbel från Habo är en dubbel handduksstång av rostfritt stål med dold fastsättning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handduksstång Minerva Dubbel från Habo är en dubbel handduksstång av rostfritt stål med dold fastsättning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16441 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Minerva |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7317900164415 |

