Handduksstång Habo Poseidon
fr.260 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Handduksstång Poseidon från Habo är en handduksstång av rostfritt stål som skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Rostfritt Stål, Svart |

